UWAGA! Już 13 marca, w niedzielę, odbędzie się kolejny DZIEŃ OTWARTY w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie. Czeka na Was moc atrakcji!

Będziemy świętować obchody Dnia Ochrony Morza Bałtyckiego i każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział w GRZE TERENOWEJ sprawdzającej znajomość wiedzy na temat Morza Bałtyckiego, każda prawidłowa odpowiedź będzie nagradzana upominkiem – niespodzianką. Oprócz tego najmłodsi uczestnicy imprezy będą mieć możliwość wzięcia udziału w WARSZTATACH PLASTYCZNYCH, podczas których będziemy robić piaskowe obrazki, rybki z rolek od papieru oraz ośmiornice z plastikowych butelek i kubeczków.

Na ten dzień Samorządowe Centrum Kultury przygotowało także specjalną atrakcje – WARSZTATY FLORYSTYCZNE „Wielkanocne kompozycje kwiatowe”, w których udział jest bezpłatny, lecz wymaga wcześniejszego zgłoszenia chęci swojego udziału (osobiście, e-mailowo lub telefonicznie) do 8 marca.

Z uwagi na zbliżające się Święta Wielkanocne na placu przy Leśnej 2, w Sarbinowie odbędzie się również kiermasz rękodzieła.

KIEDY: 13 marzec 2016 r., niedziela, godzina 1200-1600

GDZIE: Sarbinowo, ul. Leśna 2

Kontakt: e-mail: edukator@scksarbinowo.pl , tel.: (094) 711 01 55

Wszystkich serdecznie zapraszamy do spędzenia z nimi niedzielnego popołudnia!

WSTĘP BEZPŁATNY!

morze